Doğal Yollarla Saç Rengi Nasıl Açılır?

31.03.2022
Doğal Yollarla Saç Rengi Nasıl Açılır?

İstediğimiz kadar saç bakımlarımızı yaptıralım özel saç ürünleri kullanalım fakat istediğimiz sonucu alamıyoruz.

Bunu istinaden saç rengi açmanın yolları işlemine başvurabilirsiniz. Bu işlem sayesinde saçlarımızı yıpratmamış oluruz ve saçlarımız daha ışıltılı bir renge sahip olur.

Biz bayanlar saç boyarken aslında hiç istemsizce yapıyoruz fakat değişikliği mecburuz. 2-3 ayda bir yaptığımız boyalar artık saçlarımıza olduğundan fazla zarar vermekte.

Kolay Saç Rengi Nasıl Açılır?

Sizlere en çok tercih edilen papatya suyu ile saç rengi açma tarifini vereceğim.

Kadınlar her zaman pratik ve harikalar yaratırlar, örneğin doğal yollarla saç rengi açma bunlardan biridir. Papatya suyu ise bunlardan biridir.

 

01Öncelikle size en yakın bir aktara giderek kuru papatya almaktır. Ne kadar mı papatya almamız gerekiyor? Şuan sadece 1 avuç kuru papatya almamız oldukça yeterlidir.

 

2 Bardak kadar suyun içerisinde aldığımız bir avuç papatyayı ekleyerek ateşin üzerinde kaynatıyoruz. Suyun rengi sarı olana kadar kaynatmaya devam ediyoruz aman dikkat edelim suyun rengi turuncu olmadan ateşten almak zorundayız.

Suyumuz kaynadıktan sonra papatyaları suyun içerisinden alarak bir sprey kutusuna koyarak saçlarımızın her yerine ve dibine kadar sıkmaya devam ediyoruz.

 

Sıkma işlemi bittikten sonra saçlarımızı bu şekilde dinlenmeye ihtiyacı var 1 saat boyunca ister kitap okuyun, isterseniz film, dizi izleyin yada gözlerinizi kapatın kulaklıklarınızı takın müziği yaşayın.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.