Sevgili Eldiveni Nasıl Örülür? Videolu Anlatım İle Çift Eldiveni Yapılışı

Sevgililer gününde sevdiğinize sevgili eldiveni, bir başka adıyla çift eldiveni örmeye ne dersiniz? Sevgili eldiveni nasıl örülür bilmiyorsanız, dert değil! Bu sayfadaki videolu anlatımlar ile sevgili eldiveni yapılışı, çift eldiveni nasıl örülür? Bütün detayları ile anlatılmış. Kolayca örebilirsiniz.

09.06.2023
Sevgili Eldiveni Nasıl Örülür? Videolu Anlatım İle Çift Eldiveni Yapılışı

Bu sayfamızda sevgili eldiveni nasıl örülür? Bir başka deyişle çift eldiveni nasıl yapılır? Örgü işi sevgili eldiveni nasıl yapılır? Bu soruların cevaplarını video anlatımlı olarak, açıklamalı şekilde aramaya çalışacağız.

Sevgililer gününde bir değişiklik yaparak eşinize, nişanlınıza, sözlünüz veya sevgilinize kendi el emeğiniz ile ördüğünüz bir kıyafet veya aksesuar hediye edebilirsiniz. Sevgili eldiveni, işte böyle bir hediye olabilir. Peki sevgili eldiveni nasıl örülür? Bir başka deyişle çift eldiveni nasıl yapılır?

Bu soruların yanıtını henüz bilmiyorsanız, şu anda doğru yerdesiniz. Bu sayfamızda video anlatımlı olarak örgü sevgili eldiveni örme bir başka deyişle örgü çift eldiveni yapımı hakkında bilgileri öğreneceğiz. El örgüsü sevgili eldiveni yapılışı nasıl olur sorusunun cevabını öğrendikten sonra diğer sayfalarımızı da incelemeyi unutmayın.

Sevgili Eldiveni (Çift Eldiveni) Nasıl Örülür? Video Anlatımlı

Video Kaynak: Knitter Princess Youtube Kanalı

Sevgili eldiveninin nasıl örüldüğünü öğrendiğinizi var sayarak şimdi sıra sizde! Eşiniz, nişanlınız veya erkek arkadaşınız için hediyelik bir eldiven örebilirsiniz. Sevgili (aşk) eldiveni ile eşinize küçük bir sürpriz yapın! Sevgili eldiveninin ülkemizde ne kadar yaygın olup olmadığı tartışılacak ayrı bir konu tabii.

Bazı erkekler sıkıcı bulabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Eğer sevdiğiniz sevgili eldiveni için uygun değilse merak etmeyin! Sitemizde sevdiğinizin zevkine uygun bir model rahatlıkla bulabilirsiniz.

El örgüsü atkı güzel bir fikir olabilir. O zaman galerili örgü atkı modelleri ve video anlatımlı el örgüsü atkı yapılışları hakkında bilgileri içeren videolu anlatım sayfalarını “Atkılar” kategorisinde bulabilirsiniz.

Şimdi de ikinci videomuza geçelim. 2. videoda da yine sevgili eldiveni yapılışı baştan sona video ile açıklamalı olarak anlatılmış. Sevgili eldiveninin nasıl örüldüğü tüm detayları ile siz değerli örgü sever hanımlara anlatılmış.

Sevgili Eldiveni Yapılışı Videolu Anlatım – 2

Aramayı daha da genişletecek olursak en iyisi “Erkek Örgü Modelleri” isimli bu kategoride sadece erkekler için olan örgü işi atkılardan berelere, parmaksız eldivenlerden kazaklara, hırkalardan süveter modellerine kadar bir çok seçenek bulunuyor.

Video Kaynağı: Örsev Örgü Emel Youtube Kanalı

Örgü Çift Eldiveni Nasıl Örülür? Öğrendik Mi?

Tıpkı sevgili eldiveni yapımı bir başka deyişle çift eldiveni yapımı nasıl olur? bu gibi sorulara video anlatımlı olarak açıklamalı anlatmaya çalıştığımız bu sayfamızdaki gibi bir çok sayfa ile sizler de örgü öğrenebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi, sitemiz aracılığı ile bir kıyafet veya aksesuar örerseniz bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Tabii bu sevgililer gününde eşine, nişanlısına veya erkek arkadaşına sevgili eldiveni (çift eldiveni) örmek isteyen örgü sever hanımlar için geçerlidir. Yoksa bir çok kişi bu tür özel günlerde hazır olan hediyelere başvuruyorlar. Fakat şundan emin olabilirsiniz, el emeği ile elde edilen hediyeler satın alınanlara kıyasla kat kat daha etkilidir.

Bu bazılarına küçük bir şeymiş gibi görünebilir. Fakat psikolojik olarak karşı tarafta çok anlamlı bir iz bırakır. Çünkü emek vererek karşı tarafa değer verdiğinizi gösterir. Erkekler bu konulara önem verirler.

Sevgili eldiveni örme videosu

Sevgili eldiveni örme videosu

El örgüsü sevgili eldiveni yapılışı hakkında bilgiler öğrenmeye çalıştığımız bu sayfamızdan ayrılmadan önce fikirlerinizi almak isteriz. Bu sayfamız ile çift eldiveni nasıl örülür öğrendiniz mi? Sizde sevdiğiniz için bir sevgili eldiveni örebilir misiniz? Cevabınız evet ise bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın.

Çift eldiveni yapılışı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yapılışı itibari ile kolay mı? Sizler de artık bir sevgili eldiveni örebilir duruma geldiniz mi?

Sevgili Eldiveni Nasıl Örülür – Video 3

Örgüye yeni başlayanlar için en kolay biçimde sevgili eldiveni örme videosunu da aşağıdaki videoda anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Düz örgü modeli ile örülen bu sevgili eldivenini eminiz ki herkes rahatlıkla örebilir. Video Kaynağı: Youtube Himalaya Örgü Dünyası Kanalı

Sevgili Eldiveni Örmek Çok Kolaydır!

Güldane olarak sitemizde sevgililer gününde hediye edilebilecek bir çok örgü modelleri bulunuyor. Atkılardan berelere, kazaklardan eldivenlere kadar bir çok seçenek sizi bekliyor. “Erkek Örgü Modelleri” kategorisinden sadece erkeklere özel hazırladığımız örgü modellerinden beğendiğiniz bir modeli sevdiğiniz için örebilirsiniz.

Örgü bilmiyorsanız merak etmeyin, sitemizde örgüye yeni başlayanlara da yardımcı olmaya çalışıyoruz. “Videolu Anlatımlar” kategorisinde bir çok sayfada açıklamalı, videolu anlatımlı olarak örgü öğreniyoruz. Bu sayfamızda çift eldiveni yapılışını öğrendik. Sevgili eldiveni nasıl örülür sorusunun cevabını aldık.

Lafı açılmışken belirtelim, 14 şubat sevgililer gününde hediye edilebilecek örgü işi ürünleri sizler için bir araya getirdiğimiz “Sevgililer Günü İçin Örgü Modelleri” isimli bu sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

160 çeşit, 14 şubatta hediye edilebilecek örgü liflerden yastık kılıflarına, anahtarlık modellerinden kalp motifli resim çerçevesine, yarım eldivenlerden berelere kadar birbirinden güzel çalışmaların bulunduğu bu galerimizi incelemelisiniz.

Aşkın simgesi olan kalp desenli örgü modelleri isimli galerili sayfamızda ise adından da anlaşılacağı gibi kalp desenli modeller sizleri bekliyor. Tam 220 adet üzerine örgüden kalp motifi işlenmiş birbirinden güzel, birbirinden şık örgü çalışmaları sizleri bekliyor.

Sevgili eldiveni nasıl örülür

Sevgili eldiveni nasıl örülür

Hediyelik örgü modelleri ve kalp desenli örgü modelleri sayfalarımızda hediyelik olarak birbirinden güzel örgü çalışmaları sizleri bekliyor. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz. Bu hatırlatmanın ardından biz şimdi el örgüsü sevgili eldiveni yapılışını baştan sona anlatan video ile anlatımlı olarak öğrenelim.

İlgili Yazı: Bere Nasıl Örülür?

Sevgililer günü hediyesi arayanların bahsettiğimiz bu iki sayfamızı da incelemelerini tavsiye ederiz. Tabii bu sevgili eldiveni nasıl yapılır sorusuna cevap bulanlar için geçerli.

Bu sayfamızdaki videoda sevgili eldiveni nasıl örülür? Sevgililer gününde hediyelik arayan örgü sever hanımlar için çift eldiveni nasıl yapılır? gibi soruların yanıtını aramaya çalıştık. Aradığınızı bulabildiniz mi?

Sevgili eldiveni yapılışı hakkında bilgiler almak isteyen örgü sever ziyaretçilerimiz için örgü sevgili eldiveni yapılışını anlattığımız bu sayfa ile sizler de bir sevgili eldiveni örecek duruma geldiniz mi?

Cevaplarınızı yorum olarak bırakmayı ihmal etmeyin lütfen!

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.