Başak Burcu Kadını Özellikleri, Başak Kadını Nasıldır? Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Bu yazımızda başak burcu kadını özellikleri nelerdir? Başak kadınları nasıldır? Başak kadını hangi olumlu ve olumsuz özellikleri ile öne çıkar? Aşk ve iş hayatında nasıldır? Başak burcu kadını hangi erkeklerden hoşlanır? Kısaca başak kadınlarının özelliklerinden bahsedeceğiz. Başak burcu kadınını daha yakından tanımak isteyenlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Başak Burcu Kadını Özellikleri, Başak Kadını Nasıldır? Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Güldane ailesi olarak astroloji ve burçlarla ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda başak burcu kadını özellikleri nelerdir? Başak kadınları nasıldır? Karakteristik özellikleri? Başak kadını olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? Başak burcu kadınları aşk ve iş hayatında nasıldır? Başak kadını hangi erkeklerden hoşlanır? Bu gibi sorulara yanıt arayacağız.

Başak kadınlarının özelliklerinden bahsedeceğiz. Başak burcu kadınını daha yakından tanımak isteyenlere, özellikler başak kadınının ilgisini çekmek isteyen erkeklere özenli bilgiler vermeye çalışacağız.

23 ağustos ile 22 eylül arasında doğan kişiler başak burcu olarak kabul edilir. Başakların elementi toprak, gezegeni Merkür’dür. Başak burçlarının en belirgin özelliği değişkenlikleri olarak bilinir.

Başak Burcu Kadını Nasıldır? Özellikleri Nelerdir?

Başak kadınları hangi erkeklerden hoşlanır

Başak kadınları hangi erkeklerden hoşlanır

Başak  burcu kadını çok hırslıdır. Kolay kolay pes etmez, sonuna kadar mücadele eder. Bu hırslarından dolayı hayatta çok başarılıdırlar. Kıskanç olan yapıları onları biraz yıpratır fakat bu kıskançlıkları sevdikleri kişiye ne kadar bağlı olduklarını ve onları hiç kimseyle paylaşamadıklarını gösterir.

Başak kadınları annelik konusunda harikadırlar. Çocuk yetiştirmede oldukça başarılıdırlar. Çocuklarına gereken vakti ayırırlar ve onları iyi yetiştirirler. Başak burcu kadını özellikleri evcil olmaları ile ünlüdürler.

Başak Kadınları Zeki ve Çalışkandır

Başak burcu kadını işinde de oldukça başarılıdır. Başakların iş hayatındaki bu başarıları iki sebebe bağlanabilir:

  • Asla pes etmiyor olmaları
  • Hiçbir işte üşengeçlik yapmamaları.

Başak kadını özellikleri arasında en belirgin olan bir diğer özelliği de başak kadınları son derece titizdir. Ayrıntılara dikkat eder ve asla baştan savma iş yapmaz. Bu özelliklerinin getirdiği avantajla mükemmel yönetici olurlar. Ancak başaklar oldukça zor olduklarından alt kadrolarında çalışanları da aynı burçtan seçmeleri gerekmektedir.

Tabii işe alımlarda kimse burç sormadığından bunun mümkün olması beklenemez. Bazı yöneticilerde takıntı derecesinde burçlarla alakalıdır. Onlar için elemanı işe almada esas olan kriterlerden biri de burcu olabilir.

Başak Kadını Özellikleri: Başaklar Gücü Paraya Tercih Eder

Başak kadınları parayı çok önemsemezler. Para yerine gücü seçerler. Daima güçlü olmaktan yanadırlar. Açık sözlü ve dobra olmaları yapmacık insanlardan uzak durmalarına neden olur. Başak burcu kadınlarının yapmacık olan hiç kimseye tahammülleri yoktur.

Burada erkeklere özel notu verelim; Başak burcu kadınından hoşlanıyorsanız ve onların ilgisini çekmek istiyorsanız, yapmacık hareketlerden uzak durmalısınız. Yoksa şansınız sıfır denecek kadar azdır!

Başak kadını olumlu özellikleri

Başak kadını olumlu özellikleri

Başak Burcu Kadını Hangi Erkeklerden Hoşlanır?

Başak kadınları güçlü erkeklerden hoşlanırlar. Aynı zamanda kendi gücünün de erkeğin üzerinde etkili olmasını ister. Böylece kendini daha güçlü hisseder. Kendisiyle uyumlu olabilen, bir ilişkiyi ayakta tutacak güce sahip olan, mantıklı düşünen, güçlü karakterli insanlar başak kadının ilgisini çeker.

Başak  kadını ile olmak istiyorsanız ilginizi ona açık bir şekilde belli etmeli, eleştiriye açık bir kişilik olmalısınız. Başak burcu kadını temizliğe çok dikkat eder. Başak kadınını etkilemenin bir diğer yolu da temiz ve titiz olmaktan geçer. Her zaman bakımınıza önem vermeli ve temizlik kavramına her şeyden daha çok önem vermeniz gerekir.

Zor Beğenir!

Detaylara takılan bir burç oldukları için en küçük kusur bile dikkatlerini çeker. Başak burcu kadını zor beğenir. Fazla detaycı olmaları başakların seçim yapmalarını zorlaştırır ve kararsızlaştırır. Bu burcun kadını mükemmeliyetçidir. Yapılan her şeyin mükemmel olmasına bakar. Eğer mükemmellik yoksa beğenmeyebilir.

Hatta eleştiri bile yapma olasılığı vardır. Evlerindeki ve kıyafetlerindeki düzen bazı burçları imrendirir. Fakat bu durum onlar için yıpratıcı bir çok süreci de beraberinde getirebilir. Gittikçe zor beğenme memnuniyetsizliğe ve mutsuzluğa evrilebilir.

Konuyla Alakalı Yazı: Mükemmeliyetçi Ne Demek?

Başak burcu kadını aşk hayatı

Başak burcu kadını aşk hayatı

Başak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

  • Başak kadını, analitik düşünme konusunda yeteneklidir.
  • Yaşanan sorunlara pratik çözümler bulabilirler.
  • Detaycıdırlar ve planlarını en ince detaylarına kadar yaparlar.
  • Başak burcu kadınları oldukça yardımsever oluşları ile bilinir. İhtiyaç sahiplerine yardımda öne çıkarlar.
  • Hassas ruhludur.
  • Olaylara mantıklı yaklaşmayı seçerler.

Başak Kadınlarının Olumsuz Özellikleri

Başak burcu kadını özelliklerinden en fazla dikkat çekeninin fazla detaycı olduklarını belirtmiştik. Başak burcu kadınlarının bu detaycılıkları bazen karşı taraf için bunaltıcı olabilir. Aşırı titiz ve tutucudurlar. Tutuculukları özgür ruhlu erkekler için problem teşkil edebilir.

Başak burcu kadınını aldığı kararlardan vazgeçirmek oldukça zordur. Bu özellikleri de olumsuz olarak değerlendirilebilir. Bazı başakların aşırı titiz oluşları obsesif kompulsif bozukluk durumuna yakın sayılır.

İlgili Yazı: Balık Burcu Kadını Cinsel Hayatı

Aşk Hayatı

Başak burcu kadını özellikleri arasında en dikkat çeken özelliği, aşk hatlarında ciddi oluşlarıdır. Ciddi bir aşk arayan erkekler için başak burcu kadını bulunmaz nimettir. Başak kadınları, ciddi ilişki arar. Tek gecelik ya da kısa süreli ilişkiler başak burcu kadını için uygun değildir.

Başak kadınları uzun süreli ilişki yaşamak ister. Gerçekten sevebileceği, aşkı derinden hissedebileceği erkek arar. Başak kadını, tek bir erkeğe bağlı kalmak ister. İlişkilerinin sonunu evlilik olarak görür.

Başak burcu kadını özellikleri

Başak burcu kadını özellikleri

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.