Uygulaması Çok Kolay: Bu Yaz Her Yerde Göreceğiniz Makyaj Trendleri

30.06.2023
Uygulaması Çok Kolay: Bu Yaz Her Yerde Göreceğiniz Makyaj Trendleri

2023 makyaj modasına siz de ayak uydurun ve şıklığınızla herkesi kendinize hayran bırakın.

Özellikle makyaj alanına ilgili olanlar makyaj trendlerini de yakından takıp etmeye özen göstermektedir. Bu nedenle eğer siz de makyajdaki modayı önemsiyorsanız güncel makyaj fikirlerini alabilirsiniz.

Yazı Başlıkları

Her Yerde Göreceğiniz Makyajlar

Öncelikle makyaj kadınların çok sevdiği ve yaparken bile zevk aldığı bir alandır. Makyaj aslında hafife alınmayacak kadar önemlidir sanattır. Bu konuda eğer siz de bilgi sahibi olmak istiyorsanız trendleri güncel olarak takip edilir ve makyaj tarzınızı da buna bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

 

Glitter Far Modası

  • Özellikle şu an güncel olarak birçok makyaj aşığının kullandığı 2023 glitter far modası uzun sürede moda olarak kacak gibi görünmektedir. Farklı renklere sahip glitterler jel kıvamında olup sürümü de oldukça kolaydır. Kendi zevkinize hitap edecek olan rengi belirleyerek satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Genellikle göz kapaklarına kullanılan bu ürünler şakaklara da sürülmektedir. Parıl parıl yıldız gibi parmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği adeta müptelası olacağı bu ürünleri birçok kişi severek kullanmakta ve kullanmaya da devam etmedir.
  • Bu ürünü kullanım koşullarına göre saklayarak jel forumunun kurumasının önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda glitterlerin içerisinde yıldız, kalp, sim gibi birçok farklı ürün bulunmaktadır. Ne istediğinizde sizin zevkinize bağlı olarak değişecektir.

Nemli Fondöten Işıltısı

Eskiden her ne kadar mat fondötenler moda olsa da son dönemlerde özellikle nemli makyaj modası ön plandadır. Siz de fondöteninizi ıslak bitişli seçerek modaya ayak uydurabilirsiniz. Nemli fondötenler cildinizin daha nemli ve parlak görünmesini sağlarken aynı zamanda çok sağlıklı görünmenize de neden olmaktadır. Ayrıca nem etkisini arttırmak için makyaj süngerinizi ıslatıp öyle kullanabilirsiniz.

 

Fondöten altından kullanacağınız ışıltılı baz da sizin cildinizi daha sağlıklı gösterecek pürüzsüz nemli bir cilde ulaşmanızı sağlayacak. Tüm bunları uygulayarak siz de nemli fondöten modasına ayak uydurabilirsiniz.  Siz de bu modaya ayak uydurarak şıklığınızı ve sağlıklı cildinizi ortaya çıkarın. Daha canlı ve parlak cilt için bu modaya mutlaka bir şans vermelisiniz.

Şekilli Eyeliner Modası

Eyeliner birçok kadının çekmekte zorlandığı makyaj malzemelerinden biridir. Ancak güzel çekildiğinde de yüze harika bir hat katan ürünler arasındadır. Bu yıl klasik eyeliner yerini renkli eyeliner modellerine bıraktı. Üstelik bu modeller de farklı çizimlerle gerçekleşmektedir. Farklı şekiller, desenler yaparak siz de eyeliner çekebilirsiniz.

Aynı zamanda renk kullanımı da artık siyah yerine başka renklere doğru kaydı. Beyaz eyeliner fikri size çok uçuk gelse de kullandığınızda aslında bu rengin çok güzel durduğunu fark edeceksiniz. Birçok kişi rengârenk eyeliner modasını beğenmiş ve uygulamaya koymuş durumdadır.

Renkli eyeliner modası da en sevilen makyaj trenlerinde uzun süre yerini koruyacak gibi görünüyor.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.