Bordo Ruj Makyajı Kime Yakışır? Ne Zaman Yapılır?

Makyaj önerileri konularımıza bordo ruj makyajı ile devam ediyoruz. Bordo ruj kime yakışır? Bordo ruj ne zaman sürülür? Ne tür elbise ile birlikte tercih edilir? Bu gibi sorulara yanıt arıyoruz.

31.05.2023
Bordo Ruj Makyajı Kime Yakışır? Ne Zaman Yapılır?

Kış aylarının en moda makyaj seçeneklerinden arasında yer alan bordo ruj makyajı, kadınların asil ve seksi bir görünüme kavuşması konusunda önemli bir etkiye sahiptir. Farklı alanlarda koyu bordo rujun cazibesinden yararlanarak oldukça çekici ve bir o kadar da alımlı bir duruş elde edebilirsiniz.

Bordo ruj ile birlikte kombininize bordo elbise, abiye, kazak, bordo renkli hırka, yelek, mont, ceket, bordo palto, pardösü, pantolon, bordo etek gibi kıyafetler, kadınların kış mevsiminde alımlı ve zarif görünmeleri konusunda önemli ürünlerdir.

Yazımızın başlığında ve giriş bölümünde sorduğumuz bordo ruj makyajı ne zaman yapılır sorusuna, kış aylarında, bordo renkli kıyafetler eşliğinde yapılır cevabını rahatlıkla verebiliriz.

Bordonun göz alıcılığı ile birlikte kış mevsiminde modern ve zarif bir duruşa sahip olmak isteyen birçok kadın ilk olarak bordo rengini dudaklarında tercih ediyorlar. Sade bir makyajda tercih edilen bordo ruj rengi ile birlikte dudaklar ön plana çıkıyor. Bu durum kadınlara oldukça çekici bir görünüm kazandırıyor.

Bordo bluz, bordo renkli bir etek ve bordo ceketler de kadınların giyim alanında tercih ettiği giyim modelleri arasında yer alıyor.

Bordo Ruj Makyajı Ne Zaman Yapılır?

Dış giyim parçası olarak da bordo paltolar, montlar ve bordo renk kabanlar kadınlar tarafından sıkça tercih görüyor. Kışın moda trendleri arasında yer alan bordo, bayanların oldukça ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bordo elbise seçenekleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Bordo ruj rengi, kış makyajında önemli bir rujdur ve kadınların çekici görünmelerinde büyük rol oynar. Özellikle siyah saçlı kadınların dudaklarındaki bordo renkli ruj, siyah bir kombinde tam anlamıyla çarpıcı bir etki bırakır.

Bordo oje ise bu kombinin tamamlayıcı ve bitirici noktasıdır.

Ayaklarınızdaki bordo rengi botlarla bilekte biten pantolon kombini de çekici ve kaliteli bir görünüm oluşturmanız için yeter de artar.

Bordo Ruj Kime Yakışır?

Eğer açık tenli cildiniz varsa bordo renkli ruj kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Ancak koyu renkli, esmer veya buğday rengi cilde sahipseniz, ruj rengi seçiminde bordo size çok yakışacaktır.

Bordo Rujla Hangi Renk Far Kullanılır?

Eğer bordoyu özel davetlerde ya da gece makyajı olarak tercih edecekseniz, bordo ruja uygun göz makyajı için toprak ve bronz renkleri kullanabilirsiniz. Gece makyajı için ayrıca siyah buğulu göz makyajı da tercih edebilirsiniz.

Bordo ruja uygun göz makyajı için belki aşağıdaki görsellerdeki gibi makyaj seçenekleri size uygun gelebilir.

Bordo ruj kime yakışır

Bordo ruj kime yakışır

bordo ruj makyajı ne zaman yapılır

bordo ruj makyajı ne zaman yapılır

bordo ruj makyajı

bordo ruj makyajı

bordo ruj ne zaman sürülür

bordo ruj ne zaman sürülür

koyu bordo ruj ve sade makyaj

koyu bordo ruj ve sade makyaj

koyu bordo ruj ve göz makyajı

koyu bordo ruj ve göz makyajı

Bordonun cazibesini görüyorsunuz. Ruj rengi için karar vermekte zorlanıyorsanız ve bordoyu daha önce denemediyseniz, belki de bordo ruj makyajı denemenin zamanı gelmiştir. Farklı makyaj önerileri için burayı tıklayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.