Doğal Yollardan Hızlı Zayıflama

23.03.2022
Doğal Yollardan Hızlı Zayıflama

Bilhassa bayanlar her an fit olmayı isterler. Bundan dolayı de vücut geliştirme, gibi spor salonlarından çıkmazlar. Fakat malum bu spor merkezleri bayağı yüksek fiyatlara mevcut olmasından ötürü bazılarımız maalesef bir adım geri kalırız.

 

İşte bunun için minik bir araştırma yaptım ve sizler gibi kendi adıma da evde doğal yöntemlerle süratli zayıflama  şekilleri  ile herkesin bunu başaracağına inanıyorum.

 

Rejim listelerini incelerseniz bir hayli menü varlıklı ve bayağı yüksek fiyatlara mevcut bulunmakta. Evde yapacağımız egzersizlere ilaveten beslenmemize de itina göstermemiz gerekiyor.

Bunu başarabilmek için de ilk adımlarımıza başlamış olalım.

 

Rejim Uygulamadan zayıflamak için bu tarz şeyleri yapmanız kafi olacaktır.

1.Kaide : Yemeğinizi yemeden önce saate ne olursa olsun bakmanız gerekiyor. Zira beynimizin tokluk hissini algılaması yirmi dakika kadar vakit alıyor. ayrıyeten hazırlamış olduğumuz menü katiyen büyük olmamalı şu demek oluyor ki minik porsiyonlar hazırlayın kendinize.

Yemeklerinizi usulca yiyiniz. Zira yemekler yavaş yediğiniz süre tokluk hissini daha acele hissedecektir ve böylece masadan daha erken kalkarsınız. 

2. Kaide : Uyku saatlerinize dikkat ediniz ve katiyen geç yatmayınız. Zira kolori yakıcı hormonlar gece çalışmasından ötürü uyku düzeninize dikkat ediniz. Mevsime en münasip sebze ve meyveler ile beslenmenize dikkat ediniz. 

3.Kaide : Her gün çorba içmeye itina gösterin . Bilhassa çorbalardan mercimek çorbası, ezo gelin gibi doyurucu özelliği olan biteni seçin. 

4.Kaide :

Tam tahıllı yiyecekler yenilmeli. ayrıyeten kolestoröl gibi sıhhat problemleriniz var ise kısa zamanda kolesterölünüz düzgüsel olacaktır.

Bilhassa rejim ve rejim uygulamadan hiçbir egzersize gerek duymadan kilo vermek isteyenlerin son tercihi yeşil kahve çekirdeği olmakta. Bir fazla bilimsel araştırmalar gerçekleştirilen bu yeşil kahve çekirdeğini denemekte yarar var diyebiliriz. Zira bu çekirdeğin en mühim özelliği içinde yağ yakıcı özellikler bulunması. Bunu uygulamak için yiyeceklerden otuz dakika önce bir fincan tüketmeniz gerekiyor.

 

Yeşil kahve çekirdeğini tüketmek için iki yöntem var. Birincisi düzgüsel olarak kısaca mütevazi ve organik hali ile tüketebilirsiniz. Sıcak suyun içine yeşil kahve çekirdeğini ilve ederek bir süre beklettikten sonrasında tüketin.

İkinci yöntem ise düzgüsel türk kahvesi yapar gibi yapın ve afiyetle içiniz. Akşam yemeğimizi ve günü bitirme olarak saat 18.00 dan sonrasında kesinlikle başka hiçbir şey yemeyin. Fazla acıkırsanız akşam saat sekiz gibi bir iki salatalık ve bir meyve yiyebilirsiniz.

Bu bir kaç altın kurala dikkat edildiğinde inanırım hiç bir şeye gerek duymadan kilo vereceksiniz ve istediğiniz ideal kiloya ulaşacaksınız..

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.