Nasırdan 1 Günde Kurtulma Yöntemleri

24.05.2023
Nasırdan 1 Günde Kurtulma Yöntemleri

Nasır özellikle ayaklarda daha çok meydana gelen sert bir tabakadır. Özellikle ayaklarda sık sık meydana gelen nasır insanı oldukça rahatsız eder ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler. Nasırı tüm yöntemleri denemenize rağmen bir türlü geçiremiyorsanız size vereceğimiz bu yöntemleri kolaylıkla deneyebilirsiniz.

Bu Tedavi Yöntemleri ile Nasırlardan 1 Günde Kurtulun

Bu Tedavi Yontemleri ile Nasirlardan 1 Gunde Kurtulun

Nasır için birçok doğal ve bitkisel tedavileri denemenize rağmen asla kurtulamıyorsanız, sizlere vereceğimiz  bu denenmiş ve çok memnun kalınmış olan doğal tedavi yöntemlerini kolayca deneyebilirsiniz. Bu tedavileri uygulayanlar nasırdan sadece 1 günde kurtulduklarını dile getiriyorlar.

 

Aspirin Yöntemi ile Nasırdan  Kurtulma

Bir yemek kaşığı suyun içine birkaç adet aspirin karıştırarak koyu bir macun kıvamında karışım yapılır. Nasırın üzerine doğrudan bu aspirin macunu uygulanır ve bir bandaj yardımı ile kapatılarak gece boyunca bekletilir. Bu işlem nasır kaybolana kadar sürekli tekrarlanmalıdır.

Mısır nişastası yöntemi ile Nasırdan  Kurtulma

Ayak parmakları araları ter sebebi ile sürekli vıcık vıcık halde ise bu bölgelerde mantar ve nasır oluşması kolaylaşabilir.Bu nedenle, özellikle ayak parmakları arasındaki bölgeye ve ayakların üzerine mısır nişastası dökülerek bu sorunlardan kolayca kurtulmak mümkün olabilir.

Bu rutubeti, nemi almaya yardımcı olan besin maddesi, ayakların kuru kalmasını devam ettirecektir.

Ananas yöntemi ile Nasırdan  Kurtulma

Tropik topraklarda yetiştirilen  bu meyve el ve ayaklar üzerindeki nasır için oldukça etkili bir ev tedavisidir. Çok basit bir tedavi olmakla beraber bu uygulama için sadece biraz ananas alınır ve nasır üzerine yerleştirilerek bir gece boyunca beklenir.Sürekli aynı şekilde tekrar edilen bu yöntem, hızlı bir şekilde şifa verecek ve nasır ile ilgili ağrıyı hafifletmek için yardımcı olacaktır.

Ananasın nasır için etkili bir ürün olduğu bilinmektedir.

İncir yöntemi ile Nasırdan  Kurtulma

Daha çok yeşil, olgunlaşmamış incir suyu el ve ayaklardaki nasırlar için etkili ve müthiş bir çözüm yoludur.Bu tedaviyi uygulamak için ise, yeşil incirler koparıldıktan sonra suyu sıkılır ve elde ettiğiniz incir suyu günde üç kez nasırlı bölgelere sürülür. Bu evde hazırladığınız ilacı nasırın geçmesini  sağlarken aynı zamanda tekrarlanmasını da önler.

Not: Verilen bu tedavi yöntemler alternatif tıp yöntemleridir. Herhangi bir yan etki görülmemesine karşı, ilk olarak uzman bir doktora danışmanızı öneririz.
YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.