Yatak Odanızı Ofisinizle Birleştirmenin Şık ve Yerden Tasarruf Sağlayan Yolu

11.09.2022
Yatak Odanızı Ofisinizle Birleştirmenin  Şık ve Yerden Tasarruf Sağlayan Yolu

Kendi odasında tam donanımlı bir home ofise sahip olmak pek çok kişinin hayali olsa da, küçük evlerde veya ortak alanlarda her zaman mümkün olmuyor. Ancak, misafir odası veya kendi uyku alanınız da dahil olmak üzere evin başka bir odasında belirlenmiş bir çalışma alanı oluşturmak kolaydır. Çok amaçlı alanlar çağında, ev ofisleri genellikle yatak odası alanlarına mükemmel bir ektir. Oda diğer odaların koşuşturmacasından uzakta daha sessiz ve daha mahrem olduğundan, birçok kişi yatağının rahatlığında (veya yanında) ders çalışmayı tercih eder.

Şık ve Yerden Tasarruf Sağlayan Dekorasyon Yolları

Uyku alanlarını dinlenilecek yerler olarak tutmanın, yeterli uyku ve ruh sağlığı için önemli olduğu söylense de, yatak odalı bir ofisi alan açısından aynı tutmanın, ancak dilerseniz oda içinde ayrı alanlar yaratmanın yolları vardır. .İster bu iki işlev için net bir açıklama oluşturmak, ister tutarlı ve bütünleşik bir tasarım çözümü oluşturmak isteyin, akılda tutulması gereken birkaç önemli nokta vardır.

Raflar

Raflar

Raflar

Bu aydınlık ve renkli yatak odası, büyük küp şeklindeki saklama rafları, yakınlarda ek dosya dolabı saklama alanı ve üstünde pratik bir çelik zemin lambası bulunan geniş bir çalışma masasına sahiptir.

Dağınıklığı ortadan kaldırın

Dağınıklığı-ortadan-kaldırın

Dağınıklığı-ortadan-kaldırın

İşler yoğunlaştığında, masa alanları darmadağın olma eğilimindedir ve yatak odalı ofisler de istisna değildir. Yatak odanızın ve çalışma alanınızın güzel görünmesini sağlamanın harika bir yolu, kullanılmadığında odayı düzenli tutan masa üstlerini her çalışma seansının sonunda temizlemektir.

Eşyalar

Eşyalar

Eşyalar

Çalışma alanınızı yatak odanıza sorunsuz bir şekilde entegre etmenin bir başka mükemmel yolu da halihazırda mevcut olan malzemeleri seçmektir. Burada, yatağın hafif ahşabı sandalye ve masada yankılanıyor.

Pencere kenarındaki köşe masası

Pencere kenarındaki köşe masası

Pencere kenarındaki köşe masası

Küçük bir pencere görünümü, yerleşik bir masa eklemek için mükemmel bir yerdir. Bu aydınlık yatak odası, büyük bir masa alanını iki sütun arasına sorunsuz bir şekilde sıkıştırarak, yüzer masanın odanın tasarımının bir parçası gibi görünmesini sağlar.

Duvar Kağıdı

duvar kagifi

Bir yatak odasının daha geniş alanı içinde bir ofis alanını tanımlamanın güzel ve kullanışlı bir yolu, Süslü Duvar kağıdı kullanmaktır . Bu siyah duvar sadece şık görünmekle ve odanın o alanını çerçevelemekle kalmaz, aynı zamanda notlar, hatırlatıcılar ve sanat eserleri için de mükemmeldir.

Endüstriyel tarz

Endüstriyel tarz

Endüstriyel tarz

Yatak odanızda zaten endüstriyel bir his varsa, depolama ve çalışma yüzeyi eklemenin harika bir yolu, metal raflar ve masalar tercih etmektir. Metal yüzeyler, odada zaten bulunan malzemeleri ve renkleri tamamlayacak.

Izgara duvar

Izgara duvar

Izgara duvar

Bu harika çatı katı yatak odası, masa alanını yataktan bir ızgara bölmeyle ayırarak, yine de aydınlık ve net görüş hatlarına izin verir, ancak iki alanı ayrı alanlar olarak net bir şekilde tanımlar.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.