Aslan Burcu Erkeği Zaafları Neler? Kıskanırsa Ne Yapar? Aslan Erkeği İle Cinsel Hayat

Bu yazıda aslan burcu erkeklerini masaya yatırıyoruz. Aslan burcu erkeği zaafları neler? Aslan erkeklerinin olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? Nasıl kadınlardan hoşlanır? Kıskanırsa ne yapar? Hoşlandığı kıza nasıl davranır? Aslan erkeği cinsel hayatı nasıldır? Aslan burcu erkekleri ile ilgili bütün bunları ve daha fazlasını bu yazıda bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Erkeği Zaafları Neler? Kıskanırsa Ne Yapar? Aslan Erkeği İle Cinsel Hayat

Hayatınızda aslan burcu erkeği olacaksa mutlaka bilinmeyen farklı yönlerini keşfetmeye başlayın. Aslan burcu erkeği zaafları, özellikleri, olumlu ve olumsuz yönleri, aslan erkeklerinin hoşlandığı kıza davranışları ve daha fazlası bu yazımızda bulabileceksiniz.

Belki de şimdiye kadar aslan erkeğinin zaaflarını ya da iyi özelliklerinin farkında olmayabilirsiniz. Ya da ilk defa hayatınıza girecek aslan burcu erkeğini daha yakından tanımak isteyebilirsiniz. İşte bu yüzden aslan burcu erkeği hakkında bilgiler vereceğimiz bu sayfayı hazırladık.

Bakalım aslan erkeği özellikler kendisi gibi aslan mıymış?

Aslan burcu erkeklerinin en belirgin özellikleri, kendileri aşırı sinirli tiplerdir. Aslan erkekleri isimlerinin hakkını verir. Çok çabuk sinirleniyorlar.. Bu yüzden onun sinir olacağı şeyleri denemekten kaçınmalısınız. Hatta aslan erkeğinin sinirli özelliğinden kimi zaman korkabilirsiniz.

Fakat siniri çok uzun sürmez. Bu yüzden dolayı hemen eski haline dönebileceğiniz yakınlığı da hissetmeye başlayabilirsiniz. Sinirli olduğu zaman ise karşı tarafın alttan almasını ister. İnatçı bir yapınız varsa aslan erkekleri ile inatlaşmaktan kaçının. Özellikle sinirli oldukları zaman!

İlgili Yazı: Balık Burcu Kadını Cinsel Hayatı

Aslan Burcu Erkekleri Nasıldır? Özellikleri Nelerdir?

aslan burcu erkeği hoşlandığı kıza nasıl davranır

aslan burcu erkeği hoşlandığı kıza nasıl davranır

  • Aslan Erkekleri Zordur

Aslan burcu erkeği, zor bir erkektir demek yanlış bir değerlendirme olmayacaktır. Huzursuz yanları çok fazladır. Üstelik aslanlar sevdiği kişileri de çok fazla kıskanırlar. Öyle ki çoğu zaman kıskanç yanlarıyla başa çıkamadıkları bile olabiliyor.

Onun istediği her şey olmalıdır. Aksi bir durum olduğu zaman kalkanlarını dışarıya çıkarmaya başlayacaktır. Bu yüzden dolayı aslan erkeği ile tanışıyorsanız ya da hayatınıza aldıysanız daha temkinli yaklaşmanız da yarar var.

Çünkü, aslan burcu erkeği kafasına taktığı her şeyi yapar. Eğer sizi aklından çıkarmak gibi bir fikri varsa bunu kolaylıkla başarabilir. Üstelik onlar içinde kadının yeri daima kendi evidir. Çok fazla sevdiği kadının dışarı da dolaşmasını istemeyebilirler.

  • Gezmeye Bayılırlar
aslan burcu erkeği cinsellik

aslan burcu erkeği cinsellik

Aslan burcu erkeği gezmeyi sever. Aslan erkeklerinin hayatlarına baktığımızda çok monoton yaşamları olmadığını görüyoruz. Nereye giderse gitsin mutlaka yanında sevgilisi, eşini ya da arkadaşlarını götürürler. Sevdiği insanlarla bir ortama girmek en çok zevk aldığı noktalarından birisidir.

Eğlenmeye fazlasıyla düşkün olduklarından dolayı doğal olarak sizler de eğlenebileceksiniz. Aslan erkekleri yanındakini nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir. Sosyalleşme dediniz mi aslan burçları her zaman en ön sırada yer alır. Hatta evcil erkek seven kadınlar için bu aşırı sosyalleşme özelliği aslan burcu erkeği zaafları arasında yer alabilir.

İlginizi Çekebilir: Mutlu Beraberlik İçin Kadınlara Öneriler

Aslan Burcu Erkeği Cinsel Hayat ve Cinsellik

Kadınlar için belki de aslan burcu erkeği zaafları arasında en önemlisi, aslan erkeğinin bir kişiye bağlı olamamalarıdır. Aslan burcu erkekleri flörtöz özellikleri ile bilinir. Aslan erkekleri, tek kişiye bağlanmayı düşünmezler. Ayrıca, aslan burcu erkeği cinsel hayatta isteklidir. Aslanlar için cinsellik son derece önemlidir.

Aslan burcu erkeği ile iyi bir cinsel hayat yaşamak için onun fantezilerini gerçekleştirmeniz gerekir. Aslan erkekleri görünüşe önem verir. Onu değişik fantezi kostümleri ile karşılamanız, aslan erkeklerini tahrik etmeye yeter de artar bile.

Balık burcu kadını gibi cinsel anlamda çekingen biriyseniz, aslan burcu erkeği cinsellik yönde sıkıntıya düşebilirsiniz. Aslan erkekleri izlemeyi sever. Vücudunuzu aslanlara sergilemekten çekinmemeniz gerekir. Hatta karşısına geçip onu memnun edecek hareketler yapabilirsiniz. Dans etmek, seksi kıyafetlerle önünde dolaşmak, hatta striptiz yapmak gibi.

aslan burcu erkeği cinsel hayat ve cinsellik

aslan burcu erkeği cinsel hayat ve cinsellik

Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

Aslan burcu erkekleri kıskanır. Kadınına ne kadar güvense bile kıskanmaktan vazgeçemez. Belki de aslan burcu erkeği zaafları arasında en önemlisi kıskançlıklarıdır. Ayrıca kendilerinin de kıskanılması gizliden hoşlarına gider. Kıskanılan aslan erkeğinin egosu ve gururu okşanır. Aslan erkekleri, sevdikleri kadını dünyanın en özel kişisi olarak gördüklerinden, herkesin ona sahip olmak isteyeceklerini düşünür.

Aslan burcu erkekleri kıskandıkları zaman bambaşka bir kimliğe bürünebilir. Özgür ruhlu bir yapıya sahip bir kadın ile aslan burcu erkeğinin birliktelikleri fazla sürmez. Mutkala bir gün sorunlarla karşı karşıya kalacaklardır.

İlgili Yazı: Mükemmeliyetçi İnsanlarla Nasıl Başa Çıkılır?

Aslan Burcu Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır?

aslan burcu erkeği neden soğuk davranır

aslan burcu erkeği neden soğuk davranır

Aslanların önemli özelliklerinden biri de egolarının yüksek oluşudur. Egoları, aslan burcu erkeğinin en belirgin zaaflarından biridir. Aslan erkekleri baskındır. Kendilerinden baskın kadınlardan pek hoşlanmazlar. Sürekli övülmek ve egolarının tatmin olunmasını isterler. Aslan erkeğine bunu veremeyen kadınlarla anlaşması zordur.

Bundan dolayı aslan erkeği, ikizler, kova, yengeç ve terazi burcu kadınlarla anlaşabilir. Geri planda kalmayı sevmeyen koç kadını ile aslan erkeğinin anlaşması zor olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Hoşlandığı Kıza Nasıl Davranır?

Aslan burcu erkekleri eğer bir kızdan hoşlanırsa, ona iltifatlar etmeye başlar. Sahiplik duyguları ön planda olduklarından hoşlandığı kızı sahiplenmeye çalışır. O kızın kalkanı olur. Üçüncü kişilere karşı hoşlandığı kızı korur ve sonuna kadar onu savunur.

Aslan erkekleri bir kızdan hoşlanmaya başladığında ona karşı gereğinden fazla ilgi gösterir. Grup halindeyken dikkatini size verir ve sizinle ilgilenir. Aslan burcu erkekleri sevdiklerini belli etmeyi severler. Eğer ki etrafınızda size karşı gereğinden fazla ilgi gösteren bir aslan erkeği varsa, bilin ki sizden hoşlandığı anlamına gelir.

aslan burcu erkeği zaafları

aslan burcu erkeği zaafları

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.