Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Yolu

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Yolu

Peki, biz doğru erkeği bulduk, onu aşk yoluna nasıl davet edeceğiz? Sorunun cevabı yazının ayrıntılarında gizli…

Duygular hareketlidir, heyecan uyandırıcıdır, duygular şaşırtır, hüzünlendirir, güçlendirir, mutlu eder çoğu zaman da hayatı 3,5 ile 4 arasında attırır. Hayatı tepeden tırnağa saran duygulardan biri de aşktır. Aşk karmaşık, kimyasal, bol serüvenli ve bir o kadar da emek isteyen bir süreçtir. Aşk, en üzgün insanı bile hiç beklemediği anlarda tatlı bir şekilde gülümsetir. Aşk sürekli gülen bir insanı arada bir hüzünlendirir ve gözyaşı pınarlarını bolca ıslatır. Tüm varlığınız karşı cinsi hissettiğinde ve öfke gibi duygular bile bedeninizin her hücresi onu hissettiğinde güzel geliyorsa siz aşkın karşı koyulamaz rüzgârına yakalandınız demektir.

Yazı Başlıkları

 GÜÇLÜ AŞK GÜÇLÜ BAĞLILIK DEMEKTİR

Aşk, size tüm güzellikleri hissettirir. Onunla birlikte içinizdeki çocuk tüm dünyadaki kötülükleri yok edecek kadar güçlüdür ve her daim etrafına gülümser. Güçlü bir aşk sağlam adımlar demektir ve bu sağlam adımlar beraberinde güçlü bir ilişkiyi getirir. İşte size ilişkinizi güçlendirebilmek adına birkaç tüyo:

 1)Emek verin ve sabırlı olun. Unutmayın ocakta yaptığınız yemek bile emeksiz olmaz. Çok hoşlandığınız ya da aşık olduğunuz bir erkek için öncelikle sabırlı davranıp sağlam adımlar atmanız gerekmektedir. Biliyoruz, sevdiğiniz insanla el ele dolaşmak, ona dokunmak için gün sayıyorsunuz. Ama sabırlı olmalısınız. Kolay elde edilen şeylerin kıymeti bilinmez, zoru oynamalı ve ilişkinizde birkaç ay geçtikten sonra yakınlaşmalara izin vermelisiniz.

 2)Onunla aynı dili konuşun. Gün içerisinde onunla aynı kelimeleri kullanın, aşkın dili ortaktır unutmayın. Onun söylemek istediklerini daha ağzından çıkmadan anlamaya başlamak zaman geçtikçe aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecektir.

 3)Önce arkadaşı olun, onu dinleyin, dertlerini paylaşın ve hayallerine değer verin. Hayatta onu en çok mutlu eden şeyleri, varmak istediği noktayı, gerçekleştirmek istediklerini takip edin. Unutmayın ki hayalleri uğrunda bıkmadan yılmadan çalışan bir erkek aşkı için de aynı mücadeleyi sergilemekten geri durmayacaktır.

 4)Kimi zaman ona küçük bir çocuk gibi davranın ve ufak sürprizlerle onu şımartın. Sabahları kahvaltı hazırlayın, çalışırken masasına bir bardak sıcak kahve götürün ya da işten yorgun argın döndüğünde onu buz gibi bir bira ile karşılayın. Erkek arkadaşınızın size olan ilgisi bu küçük sürprizlerden sonra artacaktır.

 5)En büyük sırdaşınız o olsun. Yeri geldiğinde en yakın arkadaşlarınızla bile paylaşamadığınız sırları erkek arkadaşınızla paylaşmaktan korkmayın. Sırlar sizi birbirinize sarsılmaz iplerle bağlayacaktır.

 6)Güvenini kıracak hareketlerden kaçının, dürüst oldukça sevgiliniz size kendisini daha yakın hissedecektir. Onunla zaman zaman çocuklaşın ve küçük çılgınlıklar yapmasına izin verin. İlişkiyi sağlam temeller üzerine oturtmak kadar aynı aşk ve aynı bağlılıkla devam ettirmekte son derece önemlidir.

 7)Öfkenizi her daim kontrol altında tutmaya çalışın. Öfkeyle kalkan zararla oturur ve aşık olduğu adamı kaybeder unutmayın. O öfkesine yenik düştüğünde siz elini tutup sarılan, gitmesine engel olan olun. Çıkıp gitmesine izin vermek sizden uzaklaşmasına neden olacaktır.

 8)Onu sevginiz ve desteğinizle boğmayın. Siz siyam ikizleri değilsiniz, ara sıra erkek arkadaşlarıyla dışarı çıkıp dolaşmasına, sohbet edip rahatlamasına izin verin. Sürekli onu düşünür gibi davranmak, her durumda sizinle dertleşmesini istemek bir süre sonra canını sıkacak ve sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Ona bir anne gibi davranmaktan vazgeçin. Gözündeki seksi ve romantik kadın imajını kaybetmemeye özen gösterin.

 9)Yoldayken ya da işteyken onu sürekli olarak aramayın. İşten eve dönerken onu telefonda meşgul etmeyin, bu dikkatinin dağılmasına aynı zamanda size öfkelenmesine sebep olacaktır.

 10)Masraflarınız hepsini partnerinizin üzerine yığmayın aynı zamanda onun tüm giderlerini de üstlenmeye çalışmayın. Bir erkeğin maddi açıdan size bağımlı olması güvenini kaybetmesine neden olacak, size bağımlı olmak gururunu zedeleyecektir. Şunu da bilmenizde fayda vardır ki; kız arkadaşlarına maddi açıdan bağımlı olan erkeklerin diğer erkeklere göre aldatma olasılığı daha yüksektir.

  İçinizden gelen sese her zaman güvenin. En önemlisi de bakımlı görünümünüzü, onun gözündeki güzel, seksi kadın imajınızı kaybetmemeniz.

 ERKEK ARKADAŞIN İLGİSİNİ CANLI TUTMAK

ERKEK ARKADAŞIN İLGİSİNİ CANLI TUTMAK

ERKEK ARKADAŞIN İLGİSİNİ CANLI TUTMAK

Uzmanlar diyor ki; sevgilinizle aranızdaki bağ siz kendinizi ne kadar güçlü ve güvende hissederseniz aynı oranda artacaktır.

Bir kadının kendisine olan beğenisinin artma yolu da bakımlı olmaktan geçmektedir. Erkeği her defasında yeniden aşık eden de bu özgüvendir. Erkeğin ilgisini canlı tutmanın yolları:

  •  Beslenmenize dikkat edin. Şeker ve şekerli ürünlerden uzak durun. Bu tarz gıdalar vücudunuzun hormon dengesinin bozulmasına ve cildinizde sivilce oluşumuna sebep olacaktır. Siz kendinizi aynaya baktığınızda beğenmezseniz, sevgilinizin sizi beğenmesini bekleyemezsiniz.
  •  Bakımlı bir kadın olmanın yolu ağır saç ve makyajlardan geçmez. Yaşınızı olduğundan daha büyük gösterecek makyaj yok unutmayın. Erkek arkadaşınızı size bağlayacak şey süslü bir görünüm değil doğal bir saç, sade bir makyaj ve hafif bir parlatıcı ile abartısız kıyafetler olacaktır.
  •  Sigara içiyorsanız, bırakmaya çalışın. Hiçbir erkek sigara kullanan bir bayanı zamanla seksi ve bakımlı bulmayacaktır.
  •  Her gece yatmadan önce mutlaka yüzünüzü süt özlü bir peeling ile temizleyin ve vücudunuzun nem dengesini korumak adına el ve ayaklarınızı kremlerle yumuşatın. Hiçbir erkek bebeksi yumuşaklıkta bir tene hayır demeyecektir.
  •  Gündüz ve gece bakım kremleri kullanarak cildinizi gün boyunca tazeleyin. Vücudu yenileyip canlandıran sütü dolabınızdan eksik etmeyin. Yoga, pilates gibi sporlarla stresten uzak durmaya çalışın.

            Aşk; bağlılıktan, birbirine karışmaktan korkmamak demektir. Aşk sizi her daim canlı tutar. Siz de aşık olduğunuz erkekle hayatın bütününe karışmak istiyorsanız, önerileri mutlaka dinleyin ve yeni yıla yepyeni umutlarla ”merhaba” deyin.

 

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.