En Güzel Küçük Kadın Dövme Modelleri

30.05.2022
En Güzel Küçük Kadın Dövme Modelleri

Dövme stüdyolarında sizi bekleyen binlerce geçici, kalıcı dövme, el kınası modelleri mevcut. Bu sene dövme trendleri ne yönde olacak birlikte inceleyelim. Doğanın sembolleri kalıcı mürekkepler ile teninizin her köşesini süsleyecek.

Çam ağacı figürü, kelebekler, melek simgesi, kuş sürüsü, sonsuzluk işareti, kuru kafa, kanat modelleri, küçük hayvan simgeleri, takım armaları ve anlamlı sözlerle yazılan dövmeler çok popüler olacak.
Moda olan dövme modelleri arasında ateş böceği, kedi, sarmaşık, martı gibi semboller oldukça sık görülecek.

 

Güzel Kadın Dövme Modelleri ve Modası

Renkli dövmeler ile kollar, bilekler, bacaklar, omuz ve enseler hareketlenecek. Daha ziyade bayanların zarif modeller tercih ettiği binlerce dövme stili arasından en çok göze çarpanlar bunlar.

Takı ve aksesuar kullanamayanlar için kalıcı yüzük, bileklik, küpe şeklinde dövmeler de parmakları, boyunları ve kulakları süslüyor. Bu yılın favori dövme modelleri her zevke hitap ediyor. Dövme sanatçısı başarılıysa ortaya adeta bir sanat eseri çıkıyor.

Bayanların Dövme Tutkusu

Son zamanların Yeni Dövme modelleri hangisi? En fazla tercih edilen dövme modelleri hangileri.

Şu dönemlerde herkesler yeni dövme modelleri arayışı içerisindeler diyebiliriz. En seksi dövme modelleri, çekici dövme modelleri hangileri diye merak ediyorsanız bu merakınızı gidereceğiz. Bundan böyle devir değişti daha evvel erkekler dövme yaptırmayı oldukça fazla tercih ederlerdi şuan bayanlar bu yüzdelik payın büyük bir bölümünü kapmış durumda.

 

En fazla nereye dövme yaptırılır? diye sorularınız var ise bayanların en fazla tercih etmiş olduğu dövme bölgeleri ise omuz, bel bacak ve göğüslerini tercih ediyorlar. Dövmenizin dikkat çekmesini istiyorsanız omuz, boyun ve göğüs tercihiniz olabilir. Kadın dövme modelleri çoğu zaman bayanların vücuduna daha fazla yakıştığı için ve bayanların seçmiş oldukları dövme modelleri, adam dövme modellerine nazaran daha kibar ve daha nazik durduğu için vücutlarına da fazla sevimli yakışıyor.

 

En Trend Kadın dövme modelleri hangileri peki? Son zamanların en fazla tercih edilen yeni dövme modelleri ise balon dövmeleri, çiçek dövmeleri, nebat dövmeleri yada kuş dövme modelleri olarak kayıtlara geçmiş durumda. trend dövme modelleri arasına girmeyi başaran bir öteki modeller ise sırta gerçekleştirilen dev gibi dövme modelleri bayanların son dönemde ki en fazla tercih ettikleri dövme modelleri olduklarını söyleyebilirim. Fakat dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mühim mevzu ise, kesinlikle kendinizin beğenmiş olduğu dövmeleri vücudunuza yaptırmanızı tavsiye ederim. Başkaların yakıştırdığı yada beğendi dövme modellerini katiyyen yaptırma malısınız içinize sinen dövme modelini seçip yaptırmanız sizin için en önemlisidir. O dövmeyi sonuçta bir yaşam bedeninde taşıyacak olan sizsiniz.

 

Çeşitli süsleme, gölgelendirme ve boya teknikleri ile dövmeniz sizinle ve karakterinizle bütünleşiyor. Uygun kıyafetler ile harika bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.