Balık Burcu Kadını Cinsel Hayatı Nasıldır? Özellikleri, Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Bu sayfada balık kadınlarını inceleyeceğiz. Balık kadını özellikleri neler? Olumlu ve olumsuz özellikleri, balık burcu kadını cinsel hayatı nasıldır? Balık kadınlarını diğer burçlardan ayıran özellikler nelerdir? Erkeklerin gözünden balık burcu kadını cinsellik ve aşk hayatında nasıldır? Nelerden hoşlanır? Balık kadını nasıl elde edilir? Bu gibi sorulara yanıt arıyorsanız, bu yazımızda ayrıntıları ile bulabilirsiniz.

31.05.2023
Balık Burcu Kadını Cinsel Hayatı Nasıldır? Özellikleri, Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Bu sayfada balık kadınlarını inceleyeceğiz. Balık burcu kadını cinsel hayatı nasıldır? Balık kadınlarının özellikleri nelerdir? Olumlu ve olumsuz özellikleri Neler? Balık kadınlarını diğer burçlardan ayıran özellikler nelerdir? Erkeklerin gözünden balık burcu kadını cinsellik ve aşk hayatında nelerden hoşlanır? Bu gibi sorulara yanıt arıyorsanız işte ayrıntıları bu sayfamızda olacak.

Balık burcu kadınını daha yakından tanımak için balık burcunun özelliklerini incelemeniz gerekiyor. Öncelikle hayatınızda balık burcu bir kadın varsa oldukça şanslı olduğunuzu söylemek isteriz. Balık kadınları size aradığınız aşkı tattırabilir.

Astrolojiye karşı merakı olan kişiler, burçlar hakkında araştırma yapmaya başlar hale geldi. Çünkü burçlar kişinin karakteristik yapısını en iyi şekilde ortaya koymaktadır.

Doğal olarak yeni biriyle tanışmadan önce ilk olarak burcunu sorduğunuz da az çok hakkında fikir sahibi olabilmeniz de mümkün olacaktır. Sitemizde bulunan Aslan burcu erkeği ve kova burcu kadını ile ilgili yazılar size bu yönde yardımcı olacaktır.

Balık Kadını Özellikleri Nelerdir? Olumlu ve Olumsuz Yönleri

erkeklerin gözünden balık burcu kadını

erkeklerin gözünden balık burcu kadını

Balık burcu kadınlarının en fazla dikkat çeken özellikleri başlıca şu şekildedir;

  • Balık Kadınları Ailesine Bağlıdır: Balık burcu kadını, aile bağlarına çok fazla önem verir. Ailesinden ayrı yaşama konusunda isteksizdir. Sürekli olarak ailesinin yanı başında olmak ona güven verir.
  • Çalışmayı Pek Sevmez: Balık burcuna sahip kadınların iş hayatını çok fazla sevmedikleri görülür. Maddi anlamda mecbur kalmadığı müddetçe çalışma taraftarında değildir. Balık burcu kadınlarının hayallerini süsleyen en önemli şey, evinin sultanı olmaktır diyebiliriz.
  • Aşırı Merhametlidirler: Balık burçları çok merhametli oluşları ile ün salmışlardır. Bazen çok fazla merhametli oluşu daha sonrasında üzülmelerine neden olabiliyor.
  • Balık Kadını İçin Aşk Her Şeydir: Balık burcu kadını adeta aşk için yaratılmıştır. Duygusal yanı çok ağır basar. Romantizme bayılırlar. Balık burcu kadınları sürekli kendileri ile ilgilenmenizi ister. İlginizde azalma olduğu zaman ise şikayet etmeye başlar.
  • Balık Kadınları Sadıktır: Balık kadınları bir erkeğe bağlandığı zaman onu çok mutlu eder. Sanki dünyada sadece sevdiği adam varmış gibi davranır. Gözü bir başkasını görmez. Karşı taraftan istediği yakınlığı almadığı zamanlar ise karamsar bir görüntü çizer.
  • Kıskanç Olabilirler: Her kadın kıskançtır. Fakat, ister kadın olsun ister erkek bütün balık burçları, kıskançlıkları ile bilinir. Kendisinden üstün olan kişileri kıskanır. Yahut sahip olamadığı her ne varsa ve başkaları sahip oluyorsa kıskançlık alarmları ötmeye başlar. Kendisini çevresinde var olan tüm kadınlardan üstün tutar. Kendisini de buna inandırır. Çok fazla güven duyar. Astroloji biliminde balık burcu kadını her zaman duygusal olarak bilinir.
  • Aşk Hayatında da Kıskançtırlar: Aklına koyduğu bir şeyi yapma konusunda başarılıdır. İlişkilerde her ne kadar sürekli üzülen taraf gibi gözükse de kafasına koyduğu bir erkeği etkileme de üstüne yoktur. Duru güzelliğinin yanı sıra cana yakınlığı karşı tarafı etkilemesini sağlar. Balık burcu kadını çevresi tarafından da çok çabuk sevilir.

Balık Burcu Kadını Cinsel Hayat ve Cinsellik Yönü

Balık burcu kadınlarının cinsel hayatı aşk üzerine kuruludur. Eğer sevdiği kişilerle cinsellik yaşayacaklarsa, çok tutkuludurlar. Balık burcu kadınları utangaç bir yapıya sahip olduklarından cinsel hayatlarında ilk başlarda çekingen olabilirler. Ancak bağlandığı erkeğe karşı aşk duyguları şehvete dönüşebilir.

Balık burcu kadını cinsel yönden mutlu olmak istiyorsa, muhakkak erkeğine aşık olması gerekir. Aşk yoksa balık kadını için cinsellik çok bir şey ifade etmez.

balık burcu kadını hangi burçla anlaşır

balık burcu kadını hangi burçla anlaşır

Balık Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Balık kadınlarını elde etmek isteyen erkekler, öncelikle kendileri gibi merhametli olmalıdırlar. Kadınlarını sahiplenmeli, onlara karşı duygulu davranmak zorundadırlar. Balık kadınları kaba saba adamlardan pek hoşlanmaz.

Balık burcu kadının hoşlandığı erkek tipi, romantik erkeklere bayılır. Dürüstlük, sadakat, sevgi, şefkat gibi özellikler balık kadınlarının önem verdiği değerlerdir.

Balık kadınları yalana dayanamaz. Kendileri yalan söylemediği gibi karşısındakilerin yalanlarına karşı aşırı hassastır. Balık kadınları dürüst, ağır başlı, efendi dediğimiz karakterdeki erkeklere aşık olurlar.

Balık Kadını Nasıl Elde Edilir?

Balık burcu kadını cinsel ve maddi imkanlardan ziyade aşka, sevgiye ve huzura inanır. Balık kadınları için para hiç bir şey ifade etmez. Onların önceliği huzurdur. Sevdiği erkekle huzurlu ise onunla sonuna kadar gider. Balık kadınını elde etmek isteyen erkekler, paranız ile balık kadınını elde edebileceğini zannediyorlarsa, hayal kırıklığına uğramaları kaçınılmazdır.

O yüzden balık kadınlarını maddiyatla kandırabileceğinizi azla düşünmeyin.

Balık kadınından hoşlanan ve dikkatini çekmek isteyen erkeklere tavsiyemiz, balık burcu kadını cinsel hayatı aşk üzerine kurar. Balık kadını için aşk olmadan cinsellik asla olamaz. Dolayısı ile balık burcu ile birliktelik yaşamak istiyorsanız, onu sevdiğinizi göstermelisiniz. Bunu maddiyatla yapmamanız gerektiğini artık söylemeye gerek yok sanırım.

İlginizi Çekebilir: Aslan Burcu Erkeği Zaafları Nelerdir?

balık burcu kadını cinsel hayatı

balık burcu kadını cinsel hayatı

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.