Göz Makyajında Yeni Trend: Puppy Eyeliner Nedir?

07.01.2023
Göz Makyajında Yeni Trend: Puppy Eyeliner Nedir?

Bu makalede, ı makyaj trendlerinden biri olan “Puppy Eyeliner” makyajının nasıl yapılacağı anlatılıyor. Bu makyaj trendi, göz kapaklarının altına ince bir çizgi çekilerek, gözlerin daha büyük görünmesini sağlar.

Öncelikle, cilt tipinize uygun bir nemlendirici kullanılması tavsiye ediliyor. Daha sonra, göz kapaklarınıza uygun bir far sürdükten sonra, göz kapaklarının altına ince bir çizgi çizmek için bir Puppy Eyeliner kullanabilirsiniz.

Göz Makyajında Moda Olan Trend Puppy Eyeliner

Bu çizgi, gözlerinizin altındaki doğal hatları takip etmeli ve gözlerinizin iç köşesine doğru ince bir şekilde düşmelidir. Çizgi çektikten sonra, göz kalemi kalemini parlatıcı veya far ile süslemeniz tavsiye ediliyor. Bu makyaj trendi, gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlar ve çok seviliyor.

puppy-liner-Neidr

Puppy Eyeliner Nedir ?

Makyaj uygulaması tamamlandıktan sonra, gözlerinizi vurgulamak için, göz kapaklarınızın üstüne de biraz far sürebilirsiniz. Bu, gözlerinizin daha canlı görünmesini sağlar ve makyajınızı tamamlar. Ayrıca, göz kalemi kalemini göz kapaklarının altında çizdiğiniz çizgiyi kapatmak için de kullanabilirsiniz.

Bu, çizgi çekim sırasında oluşabilecek hataları gizlemek ve makyajınızı daha profesyonel bir görünüme kavuşturmak için yararlı olabilir. Son olarak, makyajınızı sabitlemek için bir makyaj sabitleyici kullanabilirsiniz.

Bu, makyajınızın uzun süre dayanmasını sağlar ve gün boyunca taze kalmanızı sağlar.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.