Her Yılın Gözde Stili Bohem Giyim Modası ve Kombin Önerileri

03.03.2023
Her Yılın Gözde Stili Bohem Giyim Modası ve Kombin Önerileri

Moda kategorisinde yayınladığımız kadın bohem giyim ve bohem kombinler gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

Bohem modası her dönem yerini alması ile malum salaş giyim stili olarak biliniyor. Hem salaş hem de şık olmanın yer edinmiş olduğu bu moda akımında yetmişli yılları tekrardan yaşayacağız.

Salaş ve Bohem Tarz Giyinmeyi Sevenlere Kombin Önerileri

Salas ve Bohem Tarz Giyinmeyi Sevenlere Kombin Onerileri

Bohem tarz parçaları ile günlük fazlaca şık ve rahat kombiansyonlara yer açabilirsiniz. Bilhassa country tarzını yakalayan bluzlar ile bohem stili pantolon fazlaca şık bir birlikteliğe imza atıyor. Etnik desenlerin raks etmiş olduğu ve bütün olarak pastel tonların ağırlıklı olarak görüldüğü bohemde en fazla tercih edilen tonlar baharat tonlarıdır.

Bohem kombinasyonları bir hayli rahat olan kesimlere sahip giysiler ile yapılıyor. Mütevazı bir tek renk tişört üzerine etnik desenli bir kolye ve baharat tonlara sahip salaş bir etek ya da pantolon ile bohem ruhuna bürünmeniz mümkün.

Bohem tarzında püsküllü aksesuarlar ve giyim parçalarına da yer verilmesinin yanında düzmece kürklere de yer açılır. Öyleki ki bu düzmece olan kürklere göz önüne serilirken bununla birlikte şık bir kombin yaratılmış olur.

Yeni Bohem Kombinler, Kadın bohem giyim modası

Yeni Bohem Kombinler Kadin bohem giyim modasi

Bohem bir karşı duruşun simgesi olarak gelişip seneler içinde ruhunu hiç kaybetmeden süren bir giyim modası olup, her dönem da kendine yer edindi. Hiçbir dönem içinde bohem parçaları ile gerçekleştirilen kombinler demode olarak kabul edilmez. Bohem sokak modası içinde en fazla tercih edilen tarz olup, kolay bulunabilen parçaları ile rahtlıkla oluşturabileceğiniz kombin tarzıdır.

Vücudunuzdan bir veya birkaç beden büyük olan, salaş, rahat, sportif ve şık, etnik motifli, bol ve karışık desenli bluzlar bohem olarak adlandırılıyor modada.

Bohem stili bluz modelleri sizin için de uygunsa, yazın bunaltıcı sıcaklarında sizi ferahlatan, pamuklu, keten ve şile bezi kumaşlarda üretilen bohem bluzlar tam size göre.

Kollardan ve belden büzgülü, önü salaş ipliklerle detaylı bohem tarz bluz modelleri  r oldukça farklı bir hava katıyor.
Salaş bluz modelleri arasında klasik akla ilk gelenlerin dışında sizlere şunları önerebiliriz. Etekleri oldukça geniş ve volanlı rengarenk tasarımlar ile özellikle 30 yaş üstü kadınlar rahat ve stil olabilir. V dekolteli bohem bluzlarda kollar uzun bırakılırsa daha gizemli oluyor. Göğüs boşluğuna doğru uzun bir kolye takarak çok daha hoş görünmek mümkün.

Bohem bluzlar ve kombinleri kot kumaştan henüz üretilmedi. Ancak çok kısa bir sürede moda vitrinlerinde ve dergilerinde yerini alacak. Kotun yakışmadığı hiçbir konsept yok.

Bohem stilde de ilginç bir birleşim yaratabilir. Bohem bluzlar deri aksesuarlarla yüceltilebilir.

Yeni Bohem Kombin Resimleri

 

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.