Kadın ve Genç Kızlar İçin Desenli Babet Modelleri ve Modası

21.02.2023
Kadın ve Genç Kızlar İçin Desenli Babet Modelleri ve Modası

Bahar sezonu ile hanımların ayakkabı modelleri seçimlerinde değişimlerde yer almıştır. Zira bahar aylarında hanımların bilhassa ayakkabılarda aramış oldukları rahatlığı ve konforu en fazla bu babet tasarımlarında bulmaktadırlar.

Fakat yazlık ve bahar sezonların da ayakkabılarda renkler ve bilhassa desenlere ihtiyaç duyulan itina gösterilmesinden ötürü son tasarımlar da desenli kadın babet modelleri görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Yazı Başlıkları

En Güzel moda desenli babet modelleri

En Guzel moda desenli babet modelleri

Ayakkabılar da ve babetlerde desen söz mevzusu olunca öncelik olarak çiçek desenleri sıkça kullanılmaktadır. Zira gerçekleştirilen çiçek desenlerinin hem güzel duyu güzellik açısından hem de şıklık yönünden ayrı bir stili ve tarzı yansıtmayı başarmaktadır. Aslına bakarsan babetlerin çoğu zaman spor ayakkabı niteliğini sergilemesi nedeni ile aksesuar olarak üstüne ip bağcıklar dahil edilmektedir.

Ayrıyeten uygulanan ip bağcıklar ya deriler ile sağlanmakta yada babetin rengine ahengi elde eden ipler ile hoş bağcıklar ile tamamlanmaktadır.

Biçim açısından ise bahar ve yazlıklar da oluşan modellerde ön kısımlarının bazı tasarımlarında ön kısmı açık benzer biçimde dizayn edilmektedir. Böylece hanımların rahatlığı bulması ve hissetmelerine kolaylıklar ve olanaklar sağlanmış olmaktadır. Birazcık hoş güzellikler ve estetikliği kazandırabilme adına ise resmen klasik ayakkabı düzeyin de kayış bağlama stilinde bir yeni biçim kullanılmak istenmiştir.

Sözgelişi desenli babetlerin üstüne ilave edilen ve zarifliği yansıtan modellerde hem desen hem de değişik bir tarz bu şekilde kullanılmıştır.

Bir fazla özelliklere sahip olan desenli babet modelleri farklılığını sizlerde görünce aslına bakarsan farkına varmış olacaksınız. Bazılarında ise düz şekilde gerçekleştirilen ve bazılarında ise topuklarda dahil edilmiştir.

Böylece birbirinden değişik modeller sizler adına hazırlanmış ve sunulmuştur.
Değişik tarzlarda ve modellerde olabilmesi için ise deri, kumaş ve hatta kotlar ile hazırlanmıştır. Çoğu zaman spor kombinlerinin ve günlük kıyafetlerinin ayakkabısı benzer biçimde düşünülmesinden ötürü bayanların gözde ayakkabıları aralarında bulunmaktadır.

Desenlerde ise çiçek desenleri haricinde leopar desenler, güller, karma çizgi desenler ile mükemmelliği oluşturacak niteliklerde desenlenmiştir.

Ayrıyeten desenler ile beraber kullanılan ve muhteşemliği elde eden süslemelerde ise büyükçe kayışlar ilave edilmektedir. Kısacası renk renk ve desen desen en hususi babetleri bu yeni sezonda seçebilme olanağınız olacaktır.

Zımbalar, kurdeleler gibi şıklığı yansıtan süslemelerde yapılmaktadır. Sebebi ise her kurdele yada değişik süslemeler de figürler de yapılmıştır.

Kalitesi ve şıklığı ile ayakkabı modellerin de mükemmelliği hanımlara sunan twigy ile gene rahatlığı ve şıklığı her an ki bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir fazla varlıklı tasarımlardan oluşan babet ayakkabı tasarımları aralarında yer edinen ve şık kataloğuna ayrı güzellikler yansıtmayı başaran twigy kadın babet modellerini her dönem kullanım imakanını yakalayacaksınız.

Zira hem kaliteli olmakla birlikte fazlaca şıklık taşıyan ve sunan twigy kadın babet modelleri yardımıyla gene hanımların gözdeliğini korumayı başaran stilleri yapmaya devam etmektedir.

Sezona olması amacı ile hem babetlerin üstüne süsleme amacı ie gerçekleştirilen aksesuarlara itina gösterilmiştir ayrıca sunmuş olduğu şıklık ve güzel duyu güzellikler ile birlikte rahatlığı ve konforu ayaklarınıza sunmayı başarmıştır.

Her sezonda süsleme amacı ile ayakkabılarda önceliği yakalayan zımbalar bu twigy kadın babetlerde de kullanılmasından ötürü gene mükemmelliğini sergilemekten geri kalmamıştır. Esasen öteki modellerinden olan ve bilhassa bayanların olsun evlatların olsun kusurusuz ayakkabılar hazırlaması nedeni ile aynı özellikleri ve şıklığı sunabilecek şekilde tasarımlardan oluştuğunu görmüş olacaksınız. Hoş değişiklik yapılabilmesi amacı ile babetlerin alt kısımları birazcık hafifçe kalınca taban benzer biçimde uygulanmaya çalışılmıştır.

Zira ayakkabı moda dünyasında gerçekleştirilen değişimin bayanların en gözde ayakkabılarını oluşturması vesilesi ile babetlerde de eksiksiz şekilde dizayn etmeyi gene twigy marka başarmıştır. Hanımların daha fazla mükemmellik ve bundan böyle olarak şıklığı yansıtması amacı ile de kimi zaman taş işlemeler ile modellere ve ayakkabılara ağır görünümler kazandıracak özelliklerde de dizayn edilmesi yardımıyla hususi kıyafetlerinizi ile bir bütünlük sağlama olanağını da bulacaksınız.

Bilhassa bu abiye stilinden oluşan twigy babet modellerinde en fazla ilgileri ve beğenileri kazanan modellerde renkli güller ile babetin üstü topyekün kaplanan tasarımlardan oluşmaktadır.

Zira babetin üstü güller ile donatıldığı için resmen sizlerde kendinizi güller içinde bulacaksınız. Mütevazı ve spor tarzında ise çoğu zaman çizgi desenler yada tek renk üstünden düşünlen tasarımlar karşınıza gelecektir.

Bu modellerin hoş şekilde süslemek amacı ile de genellikle çokça kullanılan tarz olarak iğ bağcıklar ve kimi zaman bu ip bağcıkların uç kısımlarına boncuklar yada buna benzer aksesuarlar ile süslendiğini farklıymış olacaksınız. Bunların yanında ise zenginliği kazandıran tasarımlarda ise desenlerin ağırlıkla yapılması daha muhteşem olmasına en büyük destek olmuştur.

Zira her desene yer verilen ve böylece renk renk olmakla birlikte rengarenk babetlerin sizinle görüşmesine olanak elde eden gene twigy marka olmuştur. Daha fazla çeşidi aşağıdaki resim galerimizden görebilirsiniz.

Güzel desenli babet modelleri galerisi

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.