Kesinlikle Denemeniz Gereken Eğlenceli Eyeliner Tasarımları

07.02.2023
Kesinlikle Denemeniz Gereken Eğlenceli Eyeliner Tasarımları

Kesinlikle Denemeniz Gereken Eğlenceli Eyeliner Tasarımları; Kendi makyajımızı yapmaya gelince, neredeyse tamamen çevrimiçi eğitimlerden veya resimlerin kopyalanmasından öğrendik. Bir gün lisanslı bir profesyonel olmayı planlıyorsanız, uygun makyaj sanatı derslerinin gidilecek yol olduğundan hiç şüphemiz yok ve bir programı tamamlama güdüsü olan herkesi takdir ediyoruz, ancak bu arada, kendinize birkaç tane öğretmekte yanlış bir şey görmüyoruz. teknikleri ve elinize geçen her türlü Kendin Yap rehberliğini kullanarak pratik yapın!

En Eğlenceli En Moda ve Güzel Eyeliner Çekme

Makyajı kendi başımıza öğrendiğimiz için, teknikleri uygulamak ve yeni şeyler öğrenmek için her zaman kendi yüzümüze kopyalamaya çalışabileceğimiz ilham verici resimler ve görünümler arıyoruz. Makyajımızın en sevdiğimiz yanı eyeliner’ımız ve telefonlarımıza ve bilgisayarlarımıza kaydettiğimiz yaratıcı eyeliner resimlerinin sayısına inanamayacaksınız!

Biraz eyeliner ilhamına da ihtiyacınız varsa, işte yaratıcılığınızı harekete geçirecek ve en sevdiğiniz eyeliner’a ulaşmanızı sağlayacak Kesinlikle Denemeniz Gereken Eğlenceli Eyeliner Tasarımları .

Kırmızı Eyeliner Tasarımı

Kirmizi-Eyeliner-Tasarimi

Favorilerimizden biri bu kırmızı eyeliner tasarımı. Aşırı derecede karmaşık değil, doğru anlamadan önce milyarlarca kez denemeniz gereken bir şey değil. Tek ihtiyacınız olan bu çarpıcı kırmızı göz kalemi.

İnce Eyeliner Tasarımı

Ince-Eyeliner-Tasarimi

Kalın astarlı birkaç tasarımımız olduğu için, bunu da deneyelim – sadece gözün köşesinden geçen ince bir çizgi ve sonra yavaşça yarıya kadar yükselerek güzel bir şekil oluşturun. Biraz turuncu göz farı ekleyin ve gözlerinizi patlatacak!

Renkleri Karıştır

Renkleri-Karistir

Birkaç rengi test ederek, bunun işe yaraması için kesinlikle mor ve pembe göz kalemi kullanabilirsiniz. Bir şeyleri karıştırmak için biraz sarı ve mavi göz farı ile pembe kesinlikle bir çeşit çerçeve olarak çalışabilir.

Dramatik Eyeliner

Dramatik-Eyeliner

Eyeliner’ınızı göz farınız için bir çerçeve olarak kullanmak, güzel bir etki yaratmaya ve drama düzeyini artırmaya çalışabilir. Ayrıca, kedi gözünü çok kalın çizdiğinizde çok daha etkileyici oluyor.

 

Bu Kategoride Şu İçeriklerimizde İlginizi Çekebilir !

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.