Boğa Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

29.03.2022
Boğa Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Oldukça azimli ve karalı bir yapıya sahiptir boğalar. Sorumluluklarını yerine getirmekten çekinmezler. Sevgi ve ilgiye olan aşırı düşkünlükleri ilişkilerindeki bağlılığını pekiştirir. Sıcakkanlı bir yapıya sahip olan boğalar duygulara da oldukça önem verirler.

Boğa burcunun diğer burçlarla olan aşk uyumuna geçmeden önce bu burcun genel özelliklerinden bahsetmek gerekir. Burçlar kuşağının ikinci burcu olan boğalar sabırlı,  sakin ve soğukkanlı olsalar da damarına basıldığında adeta bir boğa gibi öfkelenirler.

 

Elbette bu burcun da diğer burçlarda olduğu gibi olumsuz yönleri de vardır.  Oldukça inatçı bir yapıya sahiptir boğalar. Ayrıca bir hayli de alıngandırlar. Tembel olmaları da bu burcun bir diğer olumsuz özelliklerinden biridir.

Boğa Koç Aşk Uyumu

Koç Burcu Simgesi

Koç burcunun rahat ve bir o kadar da kendinden emin halleri boğa burcunu baştan çıkarabilir ancak koç burcu özgürlüğüne bir hayli düşkündür bu ilişkide sorunlara yol açabilir.

Her ne kadar boğa burcunun sabrı olumlu bir özellik gibi görünse de bu koç burcunu sinirlendirebilir. İlişkide her şey ilk başlarda yolunda gitse de sonrası için uzun vadeli bir ilişki pek mümkün görünmüyor. Bu sebeple boğa ve koç ilişkisi maalesef pek olumlu görünmüyor.

Boğa Boğa Aşk Uyumu

Boğa Burcu Simgesi

Bu iki aynı burcun uyumu oldukça başarılı görünüyor. birbirlerini tamamlayan boğalar ortak huyları ve alışkanlıklarıyla göz kamaştırıyorlar.

Uzun soluklu bir ilişkiden sonra evlilikle sonuçlanabilecek türden bu birliktelikte bu çiftimizin birbirlerini sahiplenip destekleyecekleri aşikar. Ayrıca oldukça ihtiraslı olan bu çiftimizin büyük bir uyum içerisinde oldukları görülüyor.

Boğa İkizler Aşk Uyumu

 

kizler Burcu Simgesi

Boğa ve ikizlerin uyumu neredeyse imkansızdır. toprak grubundan olan boğaların hava grubundan olan ikizlerle anlaşması pek mümkün görünmüyor. Boğaların sabit fikirli oluşu ikizlerin değişkenlikleriyle çatışabilir. İlk başlarda ikizlerin esprili ve neşeli tavırları boğaları cezbetse de uzun soluklu bir ilişki pek de olası görünmüyor.

Boğa Yengeç Aşk UyumuYengeç Burcu Simgesi

Duygusal ve sadık yengeçlerle sevgi dolu boğaların uyumları oldukça olumlu.  Her iki burçta da sahiplenme ve koruma iç güdüsü olduğu için ilişkilerini yürüyeceği aşikardır. Evliliğe doğru giden güzel bir ilişki bu çiftimizi bekliyor.

Boğa Aslan Aşk Uyumu
Aslan Burcu Simgesi

Boğa burçlarıyla aslanların arasında hiç şüphesiz büyük bir çekim olacaktır. Aslanlar da tıpkı boğalar gibi gururlu ve sabit fikirli kişilerdir. Sahip oldukları bu ortak noktalar büyük bir uyuma sebep olacaktır. Tabi boğalar kıskançlıklarını engelleyebilirlerse herkesin imrenerek izlediği bir ilişkileri olacaktır.

Boğa Başak Aşk UyumuBaşak Burcu Simgesi

Bu iki burcun da toprak burcu olduğu düşünüldüğünde başta çok uyumlu gibi görünseler de maalesef bu ilişki de pek uyumlu görünmüyor. Başak burçlarının zekası ve disiplinli havası ilk başlarda boğa burcunu etkilese de başakların mesafeli yapıları boğaları bezdirecektir.

Boğa Terazi Aşk UyumuTerazi Burcu Simgesi

Zarafetiyle büyüleyen bir teraziyi gören boğa elbette etkilenecektir. oldukça uyumlu olan bu çiftimizin herkesin gıptayla baktığı bir ilişkisi olacak. Şayet evlilik sürecinde sorunlar yaşanacak olursa da bu büyük aşkın karşısında çözüme kavuşacaktır.

Boğa Akrep Aşk UyumuAkrep Burcu Simgesi

Kıskançlık konusunda boğalara ders verecek nitelikte olan akreplerle boğaların anlaşması neredeyse imkansız gibi görünüyor. Sabit fikir konusunda boğalardan kat be kat fazla olan akreplerin bu yönü ilişkiyi olumsuz yönde etkiliyor. Bu ilişkide boğaları cezbeden şey akreplerin dayanılmaz cazibesidir.

Boğa Yay Aşk UyumuYay Burcu Simgesi

Boğa yay ilişkisi de neredeyse imkansız olan cinsten. Yayların çekici yapısı boğaları bir anda etkisi altına alabilir. Fakat tamamen zıt olan bu iki burcun ilişkileri pek mümkün görünmüyor. Yayların ateşli yapısı ve boğaların çekiciliği ilişkiye sürükleyici bir hava katsa da uzun vadede anlaşamayacakları aşikardır.

Boğa Oğlak Aşk UyumuOğlak Burcu Simgesi

Oldukça uyumlu olacak bu iki burcun da ortak noktası kıskançlık olsa da karşılıklı güveni sağlayabilirlerse harika bir çift olacaklardır. Oğlaklar kendilerini ifade etme konusundaki problemlerini halledebilirlerse birlikte çok şey paylaşabilirler. Birbirlerini her türlü konuda destekleyip mutluluğa el ele yürüyebilirler.

Boğa Kova Aşk UyumuKova Burcu Simgesi

Bu ilişkinin maalesef ki mümkünü yok. Birbirlerinden oldukça farklı olan bu iki burç ilişkileri sırasında birbirlerini bir hayli yıpratacaklardır. Kovaların istemeden de olsa boğaları üzeceği gerçeği bu ilişkiyi imkansız hale getiriyor. Boğalar her ne kadar kovaların çekimine kapılsalar da bu ilişkinin yürümeyeceği aşikardır.

Boğa Balık Aşk UyumuBalık Burcu Simgesi

Oldukça sakin bir yapıya sahip balıklar hayatı farklı algılarlar. İlk başlarda iletişimleri tam anlamıyla oturmasa da birbirlerine fırsat verirlerse bu sorunu halledebilirler. Sahiplenilme içgüdüleri fazla olan balıklar boğaların sahiplenme duygularıyla uyumlu bir şekilde ilişkilerine devam edebilirler. Boğaların bu sahiplenme yönü balıkların bu ilişkiyi sürdürme isteğini güçlendirecektir.

 

 

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.