Hangi Burçlar Birbiriyle İyi Anlaşır?

24.03.2022
Hangi Burçlar Birbiriyle İyi Anlaşır?

Burçların İyi Anlaştığı Burçlar

Hangi Burçlar İyi Anlaşamaz? Merak Edenler buyursun.

 

Burçların anlaştığı burçlar konusunu inceleyerek, hangi burcun arkadaşlık için uyumlu olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Koç Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Koç burçlarının en iyi anlaştığı burçlar, aslan ve yaydır. Koç burcunun enerjisini tamamlayan bu burçlar, onun için iyi bir yol arkadaşı olabilir. Bu burcun anlaşamadığı burçlar ise, yengeç, terazi ve oğlaktır.

Boğa Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Sıcakkanlı olan boğa burcunun anlaştığı burçlar arasında başak ve oğlaklar geliyor. İkizler, yengeç ve balık gibi burçlarla da iyi bir ilişki içinde olabilirler. Anlaşamadıkları ise; kova, aslan ve akreptir.

 

İkizler Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Bu burcun çok iyi anlaştığı burçlar, terazi ve kovadır. İyi bir arkadaşlık sürdüreceği burçlar ise; koç,

aslan, yengeç ve boğa gibi burçlardır. İkizler burcunun

anlaşamadığı grup ise, başak ve yay burcundan olanlardır.

Yengeç Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Su grubundan olan yengeç burcu, yalnızca kendi grubundan olan kimselerle çok iyi anlaşır. Boğa, ikizler ve aslan gibi burçlarla da uzun zamanlı bir arkadaşlığa başlayabilir. Anlaşamadığı burçlar arasında ise; terazi, koç ve oğlak vardır.

 

Aslan Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Aslan burcu başak, yengeç, yay, koç ve ikizlerdir. Anlaşamadıkları arasında ise, akrep ve boğa vardır.

Başak Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Toprak grubundan olan başak burcu, kendi gibi toprak olan boğa ve oğlakla çok iyi anlaşabilir. Anlaşamadıkları ise; kova, akrep ve aslandır.

 

Terazi Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Düzeyli dostluklardan hoşlanan terazi insanın arkadaşını seçmesi gereken burçlar, koç ve boğadır. Anlaşamadıkları arasında ise, oğlak ve yengeçtir.

Akrep Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Akrep burcu su grubunun fertleri olan; yengeç ve balıkla çok iyi anlaşabilir. Ayrıca yay, başak ve terazide anlaşabileceği burçlar arasındadır. Anlaşamadıkları ise; aslan ve boğadır.

 

Yay Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Neşesiyle tanınan yay burcu, yine ona benzer özellikler gösteren kimselerle çok iyi anlaşır. Koç ve aslan burcu, yaylar için çok iyi bir seçim olacaktır. Ama yay burcu insanının balık ve ikizlerden uzak durması gerekir.

 

Oğlak Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

Boğa ve başak burçları, oğlak ile çok uyumlu bir arkadaşlık kurabilir. Ama koç, yengeç ve terazi burçları bu burç için pek iyi değildir.

 

Kova Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

İnsancıl bir tabiata sahip olan kova burcu, ilişkilerini de seviyeli şekilde kurmaya özen gösterir. Yine onun bu tabiatına uyumlu olan kişiler, ikizler ve terazi olacaktır.  Ama bu kişilerin boğa, akrep ve aslandan uzak durması gerekir.

 

Balık Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar:

İyi anlaşan burçlar konusunda son burç olan balık burcunun iyi anlaştığı kimseler, yengeç ve akreptir.  İkizler ve başak burçlarından da mutlaka uzaklaşması gerekir.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.