Hasta ya da Yorgunken Sizi Canlı Gösterecek Makyaj Tüyoları

20.02.2023
Hasta ya da Yorgunken Sizi Canlı Gösterecek Makyaj Tüyoları

Kış aylarının kendisini iyice hissettirdiği şu günlerde hasta olmaya maalesef fakat maalesef daha uygun bir duruma geliyoruz ya da kış depresyonu gibi sebeplerce bitkin ve hasta bir görüntüye bürünebiliyoruz.

Fakat öyle ki bir an geliyor ki, bulunduğumuz ortamda hasta ve bitkin görünmek istemiyoruz.

Cildinizi Canlı ve Parıltılı Gösteren Makyaj Önerileri

Cildinizi Canli ve Pariltili Gosteren Makyaj Onerileri

Bilhassa iş icabı pozitif ve enerjik görünmek isteye hanımefendiler, hasta ve bitkin görüntüsünden kurtulmak ve de daha canlı görünmek isteyebiliyor hatta kimi zaman buna zorunlu kalabiliyorlar.

Ikimiz de bundan dolayı Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımı hakkında bir şeyler söylemek ricasi içinde size videolu açıklamalar ile Hasta ya da yorgunken cildinizi canlı gösteren makyaj yapımını aktarmak niyetindeyiz. ilk olarak nefes ya da nefes renkli giysiler tercih etmemenizi, hareketli desenler tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Gözleriniz daha bitkin olacağından da gece bakımı yaparak ertesi güne hazırlanabilirsiniz. Bunu da hindistan cevizi yağı ve gece cilt bakımları ile hem cildinizi hem de gözlerinizi geceden toparlamaya başlayabilirsiniz. Rutubet Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımı için mühim bir ayrıntıdır.

 

Bu sebeple cildinizin neme ve dudaklarınızın çatlak görünmemesi için bakıma ihtiyacınız olacak.

Canlı bakışlar için aydınlık bir makyaj tercih edip, gri, soğuk ya da mor tonlardan uzak durup, sıcak makyaj rengi tonları tercih etmelisiniz.

Cildinizi Canlı Gösteren Makyaj Yapımı için bir öteki ayrıntısı ise göz içinize de ışıltılı ya da aydınlık göz kalemi çekebilirsiniz.

Cildinizi Canli Gosteren Makyaj Yapimi

Kaşlarınızın durumuna da Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımında dikkat etmelisiniz. Kirpiklerinizi kıvırıp, sulanan gözleriniz için suya dayanıklı maskara kullanabilirsiniz. Çok fazla ve en sevimli detaylar için şimdi Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımı mevzusu ile ilgili ekte bulunan üç tane videomuzu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hastalıktan ve bitkinlikten uzak günler geçirmeniz ve sağlıkla kalmanız dileği ile…

 

Doğal Ruj Örnekleri Canlı gösteren doğal rujlar

Doğallık hiç bu kadar seksi olmamıştı. Bundan böyle kontür makyajı dahi yapsanız, aşırıya gitmemeniz kısaca organik olabilmenizin size artı puan getireceği bir dönemde olsak da ara sıra makyajla aşırı düzeltilmiş yüz hatlarını görebiliyoruz; fakat ne kadar düzeltme yapmış olursanız yapın, naturel kalabilmek sizi makyaj mevzusunda başarıya ulaşmış kılacaktır.

Naturel görünebilmek ise doğal olarak ki renkler ve naturel görünümlü makyaj tüyolarını uygulama kabiliyetiniz ile ilgili olacaktır. Biz bu yazımızda yüz hatlarımızda oldukça önemli bir yeri olan dudakları ele alarak, size Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örneklerinin sözünü açmak istiyoruz. Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Rujlar ile, isterseniz tamamen ve hakikaten naturel olabileceğiniz gibi, isterseniz dudak dolgunlaştırma gibi bazı makyaj tüyolarını kullanarak naturel fakat düzeltilmiş bir yüz hattına kavuşabilirsiniz.

Pigmentasyonu kısaca renk vermesi azca olan bir nude ruj ile, kendi naturel halinizi en fazla yansıtma şansına sahip olmuş olursunuz. Fakat daha dolgun ve naturel dudaklar için de bu Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örnekleri ile bazı ufak makyaj hileleri ve numaralarını uygulayarak naturel dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Peki nude renk ne demek, bu mevzuda ise şunu söyleyebiliriz ki, ten rengine en yakın olan renkler nude olarak adlandırılmaktadır ve ”nüud” diye okunmaktadır. Siz de Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örneklerine göz atmak için ekteki videolarımızı ve Doğallığın Dudaklardaki Hali Olan Nude Ruj Örnekleri galerimizi inceleyiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Kişisel Gelişim ve Güzellik uzmanıyım. Kadınlar için önemli ve değerli konularda yazmayı çok seviyorum. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı konuları, uzun süreli araştırmalarım sonrası aktarmayı daha çok seviyorum. Selamlar. :)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.